Historia

Firma P.P.H.U. PEPE powstała w 1994 roku i na początku działała głównie w branży transportowo-handlowej. W 1999 r. PPHU PEPE zaistniała również w sektorze usług komunalnych. 

NA początku XXI wieku w nowym MILENIUM również w naszej firmie nastąpiły olbrzymie zmiany. W celu podniesienia standardu usług i specjalizacji z grupy PEPE wyodrębnilśmy firmy EURO-TRANS EURO-CLEAR .

Głównym celem działalności firmy EURO-CLEAR są usługi komunalne dla osób prywatnych, spółdzielni, podmiotów gospodarczych, mniejszych i większych firm działających na ternie woj. Kuj-pom ze szczególnym uwzględnieniem dużych aglomeracji miejskich takich jak np. Bydgoszcz, gmin: Białe Błota, Solec Kujawski, Osielsko i inne.
W trosce o wysoki poziom usług staramy się podnosił standard obsługi klienta wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe pracowników naszej firmy. Dużą wagę przywiązujemy także do terminowości realizacji zleceń jakości obsługi na co pozwala nam wysokiej klasy baza sprzętowa , warsztat samochodowy, myjnia, oraz zaplecze socjalne.. Nasi klienci wszelkie formalności związane z podpisaniem umów załatwią w najdogodniejszym dla siebie miejscu np. biurze, domu. Nie trzeba tracić czasu na dojazd do naszego biura , wystarczy skontaktować się telefonicznie. Świadczymy usługi wywozu odpadów komunalnych w pojemnikach i kontenerach dla firm i klientów indywidualnych. Współpracujemy z firmami budowlanymi w zakresie wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych. Stale rozszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, i dlatego też w 2005 roku zaczęliśmy odzyskiwać surowce wtórne poprzez recykling folii PE wytwarzając z niej regranulaty różnego typu.

Nasza firma posiada szereg nieruchomości, które wydzierżawiamy oraz zajmujemy się ich obsługą a uzyskane środki pozwalają nam inwestować, rozwijać się i stawiać czoła każdemu wyzwaniu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam profesjonalnie obsłużyć najbardziej wymagającego Klienta co przynosi obopólne korzyści .

Dzięki odpowiedniej organizacji pracy utrzymujemy wysoki poziom naszych usług, indywidualne podejście i natychmiastową reakcję przy zachowaniu minimalnych cen.